Telefonní ústředny

 

Pro naše řešení dodáváme výrobky předního českého výrobce 2N.

2N® NetStar

2N® NetStar je digitální komunikační systém určený pro efektivní řešení firemní komunikace. Podporuje všechna telefonní rozhraní pro přenos hlasu, která si díky modularitě této telefonní ústředny sestavíte přesně podle vašich potřeb. Kromě toho jsou k dispozici i pokročilé SW aplikace a spousta dalších služeb od nahrávání hovorů až po vybudování kontaktního centra.

Výhody ústředny 2N® NetStar
2N NETSTAR
Modularita Vyberte si pouze ty porty, které zrovna potřebujete. Komunikační systém pak v budoucnu kdykoli snadno rozšíříte.
Evropská kvalita Spolehněte se, že kupujete špičkový produkt. Systém 2N® NetStar je vyráběn v České republice, a to v maximální kvalitě.
Automatická spojovatelka Systém umožní automatické přesměrování příchozích hovorů ze zahraničí přímo na operátora hovořícího
Široký výběr rozhraní Zvolte si z široké nabídky rozhraní pro přenos hlasu (BRI/PRI/VoIP/GSM/UMTS), která jsou integrována do jednoho systému.
2N® Mobility Extension Díky této službě vám mobilní telefon plně nahradí pevnou linku v kanceláři. Při příchozím hovoru zvoní současně s ní.
SMS při nevyzvednutí hovoru V případě zmeškaného hovoru obdrží volaný SMS zprávu s kontaktními údaji volajícího.
a daleko více!